İmplant sektöründe pratik çözümler sunan GNS Dental

Eylül 2013'te Gökhan Kabasakal tarafından kurulan GNS Dental, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla Dental İmplant pazarının önde gelen ürünü Implance markasının satış ve pazarlama yetkisini alarak Ankara, Malatya, Afyon ve Kırıkkale illerinde dental sektöre giriş yapmıştır.


Müşteri Memnuniyeti

GNS Dental olarak hekimlerimizin memnuniyetini herşeyin üstünde tutuyor; onlardan gelen geribildirimleri dikkate alıyoruz.

Teknik Donanım

Diş hekimlerimizden gelen talep doğrultusunda uzman ekibimiz ile sunduğumuz dental implant ürünleri hakkında teknik destek veriyoruz.

Yenilikçi Anlayış

Dental implant sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri takip edip değerli diş hekimlerimize en son teknoloji implant ürünlerini sunuyoruz.

Stok Yönetimi

Diş hekimlerimizden gelen dental implant malzeme ve stok taleplerini en kısa sürede karşılayacak şekilde planlanmış bir stok sistemi yönetiyoruz.

Ekip Çalışması

İş kalitesi ve yaklaşımı, çalışma disiplini, bilgi ve deneyim paylaşımı, takım çalışması ve uyumun ortaya çıkardığı sinerji ile sizlere hizmet ediyoruz.

Empati Kurma

Ekip olarak kendimizi diş hekimlerimizin yerine koyup, onların ihtiyaçlarının ne zaman ve ne şekilde doğacağını önceden kestirerek zamanında iş teslimi gerçekleştiriyoruz.

0
0
0
0
Implance Logo

Dental İmplant Sistemi

Implantswiss Logo

Akıllı İmplant Çözümü

Monoimplant Logo

Tek Parça Özel Dizayn

I-Sistem Logo

Yetenekli, Yenilikçi ve Etkileyici

Biz Kimiz?

Yapım aşamasında...

GNS Dental Ekip
Gökhan Kabasakal - GNS Dental Gökhan Kabasakal Kurucu Facebook Linkedin E-posta Gönder
Mervegül Aldemir - GNS Dental Mervegül Aldemir Stok Yönetim Linkedin E-posta Gönder
Serhan Polatoğlu - GNS Dental Serhan Polatoğlu Satış Linkedin E-posta Gönder
Aytaç Aydın - GNS Dental Aytaç Aydın Satış Destek Linkedin E-posta Gönder